Korduma kippuvad küsimused

Kohaletoomine ja maksmine

Kui kiiresti jõuab pakk kohale?

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.

Kust paki kätte saab?

Tellija poolt valitud Omniva või Itella SmartPOSTi pakiautomaatidest.

Kui palju maksab paki saatmine?

Kui tellimus on suurem kui 50€, on paki saatmine Teie jaoks tasuta. Alla 50€ tellimuse korral on ühe paki saatmise hind Omniva pakiautomaati 3,60€ ja Itella SmartPOST pakiautomaati 2,82€.

Kuidas käib tasumine?

Tellimuse eest saab tasuda pangalingiga. Esindatud on kõik suuremad pangad ja makselahendused: Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor, Pocopay, Liisi ja Slice. Tasuda on võimalik ka krediitkaardi vahendusel.

Kas minu kaardiandmeid hoitakse turvaliselt?

Meie partner on Maksekeskus, kes hoiab sinu kaardiandmeid turvaliselt ega jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kõik sinu andmed on kaitstud!

Veebipoes on turvaline SSL andmete edastamine (nagu Eesti ID-kaardil)

SSL-i kasutamine tagab www.nordboost.eu e-poes suurema privaatsuse ja turvalisuse kui krüpteerimata veebiühendusega poodides. See vähendab ohtu, et kolmas osapool sinu teavet volitamata kopeerib ja ära kasutab. Veebibrauserites kuvatakse turvalise SSL-ühenduse olemasolul lukuikoon.

Tooted

Kuidas on Nordboost tooted tervisele kasulikud?

Raviseente tervislikest toimetest loe lähemalt siit.

Kui kaua säilib toode pärast avamist?

Meie toodete säilivusaeg on olenevalt tootest 1-3 aastat. Kõigil meie toodetel on pakendil ka täpne säilivusaeg.

Kas teie tinktuurid sisaldavad alkoholi?

Jah, mõned seened vajavad alkoholi ekstraheerimist ja nendes tinktuurides on alkoholi jääke. Nendele seentele, mis ei vaja alkoholi ekstraheerimist, lisatakse tinktuuris säilitamise eesmärgil etanooli. Kõik valmistooted sisaldavad 25% alkoholi. Kui alkoholisisaldus on üle 23%, säilib toote kvaliteet ja kõik tervislikud ühendid kuni 3 aastat.

Mida tähendab topeltekstrakt?

Topeltekstrakt tähendab, et seeni on ekstraheeritud kahel erineval ja tavaliselt võrdselt olulisel viisil. Enamikel seentel ja ürtidel toimub vee kahekordne ekstraheerimine, mida nimetatakse keetmiseks, ja alkohol, mida nimetatakse tinktuuriks. Seente jaoks on kasulikud ühendid peamiselt alkoholis lahustuvad triterpeenid ja vees lahustuvad beeta-glükaanid. Seega selleks, et kätte saada kõik seene kasulikud toimed, vajavad enamused seened mõlemat ekstraheerimise meetodit.

Nordboost toodete puhul ekstraheerime oma seened alkoholi ja veega ning seejärel ühendame need kaks ekstrakti hoolikalt, et luua ideaalselt tasakaalustatud ja tugev toode. Kuigi me kasutame levinud topeltekstraktsiooni tavasid, oleme ekstraheerimise järgmisele tasemele viimiseks kasutanud tööstuse juhtivat tehnoloogiat Ultrasonic Assisted Extraction (UAE). Loe lähemalt siit

Kas teie tooted on orgaanilised?

Jah, kõik meie tinktuurid on 100% orgaanilised. Seeni kasvatatakse ja toodetakse sertifitseeritud mahepõllumajandusettevõtetes.

Kasutamine

Kui tihti peaksin seenetinktuure tarbima?

Soovitame manustada 1-3 pipetitäit, 1-3 korda päevas. Võite võtta rohkem või vähem või vastavalt vajadusele, kuid jääda soovitatud päevaannuse piiridesse, mis on 2ml.

Mis on kõige optimaalsem viis raviseente tarvitamiseks?

Võite tinktuuri tilgutada otse keele alla, mis maksimaliseerib vereringesse imendumist. Või kui soovite, võite tinktuuri panna kohvi, tee, smuuti, kakao või muu meelepärase retsepti sisse.

Kas tinktuure võib kombineerida?

Võite kõiki meie tinktuure kombineerida. Võite võtta mis tahes tinktuure igal ajal, kuid meie eelistame reishit võtta õhtuti.

Kas teie seened läbivad raskemetallide, mükotoksiinide ja teisi laboratoorseid uuringuid?

Jah, toodete ohutuse ja toidulisandi kvaliteedi tagamiseks läbivad partiid raskemetallide, mükotoksiinide ja bioloogilise saastatuse laboratoorseid teste.

Kas seenelisandite tarbimine on ohutu lastele/rasedatele?

Praegu pole piisavalt uuringuid, et kindlasti öelda, et seenelisandid on lastele ja rasedatele naistele ohutud. Seetõttu ei soovita me oma ekstrakte tarbida lastel ja rasedatel või imetavatel naistel. Lisateabe saamiseks pidage nõu oma arstiga.