Lion's mane tooršokolaad

Päike paistab juba aina erksamalt ning talv hakkab tasapisi otsa saama. Lisaks rohelisele murule ja lilleõitele ootavad meid ees mitmed kevadised pühad ja värskes õhus viibimised. Kuid paljude jaoks võib saabuv kevad tähendada ka produktiivsuse ja energia langust kevadväsimuse näol.

Kevadväsimusega võitlemiseks ja talve lõpu tähistamiseks jagame teiega ühte meie lemmikretsepti - suussulav tooršokolaad! See retsept on nii lihtne ja ausalt öeldes pole koostisosade kaalumisel vaja näpuga järge ajada. Segusse võid vabalt lisada oma lemmikmaitseid nagu röstitud mandlid, pähklid või rosinad.

Imeline maitseelamus ja vaimne võimekus käsikäes!

lions mane šokolaad

🍫 Retsept:

 • 50 g toorkakaopulbrit
 • 60 g kakaovõid
 • 40 g kookosõli
 • 20 ml vahtra-, agaavi- või suhkrusiirupit
 • Lion's mane tinktuur (Lõvilakatinktuur) 0,5-1 ml ühe portsjoni kohta
 • soovi korral eeterlikud õlid (näiteks apelsini või piparmündi) või maitseained nagu tšilli

🍫 Meetod:

 1. Sulata kakaovõi ja kookosõli tasasel tulel. Kõige parem on seda teha veevannil - kontrolli enne, et kauss oleks samuti kuumakindel, vältimaks kausi purunemist.
 2. Lisa kakaopulber ja siirup, sega ühtlaseks. Lisage kohe kõik maitsed, nagu tšilli, apelsini-/piparmündiõli ning lõvilaka seenetinktuur.
 3. Vala segu šokolaadivormidesse või küpsetusplaadile, et tekiks koor. Pähkleid tasuks lisada selles faasis, et olla kindel, et need jääksid ilusti šokolaadi keskele.
 4. Asetage šokolaadid tahenemiseks sügavkülma või õue seniks kuni veel krõbedat ilma jätkub.
 5. Nautige!
 6. Hoida õhukindlas pakendis kas külmkapis või sügavkülmas.


Lugege lisa Lion's Mane toimete kohta meie blogipostitusest SIIN

 

Vaata tooteid:

Chaga ehk must pässik  Lion's mane ehk lõvilakk-korallnarmik  Reishi ehk punane läikvaabik  Shiitake ehk šiitake  Maitake ehk Grifola fondosa