Meie pakendid ja ökoloogiline vastutus

plastmass

Esimesed ookeanist leitud plastmassijäägid ulatuvad juba aastasse 1965 ning plastmassi mõju meie ökosüsteemile on niisiis olnud ilmne juba üle poole sajandi. Nüüdseks meil pole aga enam mingeid vabandusi selle olukorra ignoreerimiseks. Me oleme globaalselt tootnud triljoneid tonne plastmassi viimaste kümnendite jooksul, millest pea pool on mõeldud vaid ühekordseks kasutumiseks. Plastmasspakendid võtavad meeletult ressursse ja mõjutavad meie maakera ökosüsteemi, loodust ja seeläbi paratamatult ka meid.
KÄÄPÄ üheks suurimaks prioriteediks on töötada meie keskkonnaga võimalikult harmooniliselt. Oleme väga teadlikud, kuidas iga viimnegi meie toodetega seotud tegevus mõjutab maailma milles me elame.
Just seetõttu on meie jaoks oluline investeerida alternatiivsetesse toodetesse, pakenditesse ning teha koostööd teistega, kes meiega samu väärtusi jagavad. Me teeme järjepidevalt endast parima, andmaks oma panuse ühe meie kõigi suurima väljakutse eel.

 

miron

  

Violetsed klaaspudelid

Meie tinktuuripudelites me kasutame violetset värvi Miron klaasi - ainulaadne teaduslikult uuritud klaaspakendi tüüp, mida nimetatakse biofotooniliseks. See põhjalikult uuritud klaas kaitseb, pikendab ja revitaliseerib meie toodete naturaalseid koostisosi. Miron klaas filtreerib välja kahjulikud valguskiirgused, samas lastes sisse infrapuna-, ultraviolett- ja violetset kiirgust, mis pikendab toote säilivusaega ja mõju efektiivsust.

 

  

origami


Origami pappkarp

Meie toodet ümbritsev pakend valmistatakse kohaliku Soome pereäri poolt - see tähendab, et meie pakenditel on oluliselt väiksem ökoloogiline jalajälg kui välismaalt sisse imporditud pakenditel. Ümbris on valmistatud taaskasutatud papist ning volditud "origami" stiilis, et me ei peaks lisama liimi. Pakend on samuti korduvkasutatav.

 

 


 

kääpä

 

 

Me siiralt usume, et jätkusuutlikuma tuleviku poole püüdlemine on oluline nii individuaalselt kui ka äriliselt tasandil. Me tahame võtta vastutust probleemi vastu, mida suur osa maailmast paistab ignoreerivat. Muutus toimub ennekõike meis kõigis eneses. Ka sina saad anda panuse läbi oma tarbimisvalikutega heldema tuleviku jaoks nii meile kui meie lastele.