Kuidas valmivad meie puhtad tinktuurid?


nordboost Chaga boost eliksiir tervislik health oü musta pässiku tee seen 2Seened on metsade arenemiseks hädavajalikud komponendid, mistõttu usume, et seente biotehnoloogia abil saame aidata ökosüsteemidel taastuda, samaaegselt valmistades suurepäraseid tooteid kõigile!

KÄÄPÄ Health rakendab tööstusharu esimest ultrahelil abistatut ekstraheerimise tehnoloogiat Ultrasonic Assisted Extraction (UAE). See uus tehnoloogia tõstab ekstraktsiooni protsessi efektiivsust ja tõhusust ning samuti lubab ekstraheerida madalamatel temperatuuridel, mis on kasulik kuumustundlikute ühendite säilitamisel.

 Miks me ekstraheerime seeni?

Seened vajavad keerukat ekstraheerimisprotsessi, et muuta nende huvipakkuvad ühendid biosaadavaks. Seda seetõttu, et seenerakkude seinad on valmistatud kitiinist, looduslikust kiulisest ainest, mida tavaliselt peetakse inimese soolestikus seedimatuks. Näiteks kui tarbida ekstraheerimata seenepulbrit, läbiks enamik ühendeid otse inimese seedetrakti.

Seente ekstraheerimise abil muutuvad huvipakkuvad ühendid biosaadavaks. Ekstraheerimine võimaldab meil ka kontsentreerida meie seenetinktuuridesse kõik huvipakkuvad ühendid. Seetõttu on ekstraheerimine fundamentaalne osa tõhusa toidulisandi loomisel. Seente hoolikal ekstraheerimisel tagame, et kõik kasulikud ühendid muutuvad inimestele biosaadavaks ja neil on seedimisel aktiivne toime.

Meie tinktuuride tootmisel on suurimad huvipakkuvad ühendid just need, mis on kliiniliselt tõestatud esile kutsumast tervist edendavaid mõjusid, näiteks β- (1,3) - (1,6) -D-glükaanid või lihtsalt beeta-glükaan.

seene ekstraheerimine tinktuur eliksiir parim chaga health oü seentevägi seentevagi

Ekstraheerimisprotsess Kääpä laboris

Miks me ekstraheerime just nii?

Meie toodete valmistamisel kasutatakse tööstuse juhtivat tehnoloogiat Ultrasonic Assisted Extraction(UAE), et toota äärmiselt puhtaid ja potentseid seeneekstrakte.

UAE meetodi kasutamise eeliseks on seentes leiduvate huvipakkuvate ühendite biosaadavuse kõrgendamine. See uus tehnoloogia suurendab ekstraheerimise efektiivsust ja tõhusust.

Samuti võimaldab UAE meil ekstraheerida ka madalamatel temperatuuridel, mis on kasulik kuumustundlikele ühenditele. Teatud ühendite eraldamiseks on vaja soojust, kuid liiga palju soojust võib hävitada ka teisi olulisi ühendeid. Tõstes UAE abil ekstraheerimise efektiivsust ning samal ajal vähendades kuumust, võimaldab see tehnoloogia meil toota potentsemaid ja laiaulatuslikumaid seeneekstrakte.

 

seente ekstraheerimine tinktuur eliksir eliksiir immunsuus chaga reishi shiitake maitake lions mane


UAE meetodi kõrval kasutavad meie ekstraheerimisprotokollid ka traditsioonilisi ekstraheerimisprotsesse. Kõik seened vajavad kuuma vett ja paljudele järgneb ka etüülalkoholiga ekstraheerimine. Kuum vesi vabastab vees lahustuvad ühendid ja alkoholiekstrakt lahustab kitiini, et vabastada vees lahustumatuid ühendeid.

UAE tehnoloogia kasutab kõrgsageduslikku lööklainet (kutsutakse ka akustiliseks kavitatsiooniks) abistamaks seenerakkude seinte purustamist ja huvipakkuvate ühendite vabastamist ilma neid kahjustamata. See mitte ainult ei suurenda märkimisväärselt huvipakkuvate ühendite saaki, vaid vähendab ka ekstraheerimiseks kuluvat aega.

Meie fookus on selle tehnoloogia abil toota kõige tugevamaid turul olevaid seeneekstrakte, rakendades uusimaid ja suurima kasuteguriga uurimistehnikaid ning tehnoloogiaid seente ekstraheerimisel.

mushroom-extraction-uus tipp tehnoloogia ekstrakt ekstrakteerimine chaga shiitake maitake reishi lions mane k]ige parem potentsem tugevam puhtaim seen eliksiir

Meie tehnoloogia hõlmab ultraheliga abistatud ekstraktsiooni, mis tagab huvipakkuvate ühendite kõrge biosaadavuse. Seenerakkude seinad on valmistatud kitiinist, mis on inimese poolt seedimatu ja ilma ekstraheerimisprotsessita jääksid mitmed huvipakkuvad ühendid justkui lukustatult seeneraku seina.